Strategická hra
pro skutečné železniční magnáty!
Hraj teď
Gaul

Tví věrní společníci

K dispozici máš více než 150 realisticky vyhlížejících vlaků z celého světa a ze všech železničních epoch – parní, dieselové i elektrické. Průběžně zkoumej nové technologie a vylepšení pro své vlaky, abys dosáhl větší spolehlivosti, zrychlení, rychlosti a tažné síly. Rozšiřuj svou železniční síť, vytvářej lukrativní trasy a staň se železničním magnátem!

Roman

Týmová spolupráce

Založ svou říši v některém z 50 měst a spoj se s ostatními hráči do asociace. Naplánujte vhodnou strategii proti konkurenci a zásobujte strategicky důležité podniky. Zásobujte město dodávkami zboží, vybudujte z něj metropoli a společně ho doveďte k vítězství!

Teuton

Velkolepé sídlo

Tvé vlastní nádraží není jen na parádu. Rozšiřuj různé budovy, jako například depo, továrnu na koleje či hotel, a profituj z dalších bonusů a prestiže. Dobře rozvinutá infrastruktura ti nabídne nespočet dalších možností: čím více lokomotiv a čím rozsáhlejší železniční síť, tím větší bude tvůj vliv.

Army

Nepřetržité výdělky

Je čas urychlit ekonomiku! Zásobuj podniky požadovanými základními materiály a dodávej výsledné zboží do města. Různé dodávky lze navázat na sebe a být tak ještě efektivnější. Pomáhej s rozvíjením podniků investováním peněz a zkracováním doby produkce a dosahuj maximálních zisků!

Army

Plnou parou vpřed

Úspěch bude odměněn! Odemykej medaile a získávej hodnotné vítězné body, které s tím jsou spojeny. V aukcích kupuj licence a služby známých osobností z ekonomické historie a získávej velké bonusy ke svým dodávkám. Posílej své vlaky do napínavých soutěží proti ostatním hráčům a získávej skvělé ceny!

Již jsi registrován?